No kurienes nāk mana patika pret fotogrāfiju? Domāju, ka pirmie asniņi manī radās jau bērnībā, kad vectēvs nevarēja attīstīt nevienu filmiņu bez manas līdzdalības. Es cītīgi sekoju katrai viņa kustībai - kā fotopapīrs peldējās te vienā, te otrā vannītē un beigās uz tā parādījās noķertais mirklis.


Tagad tehniskā puse vairs nešķiet tik mistiska, bet nekad nebeigšu apbrīnot, cik daudz sajūtu spēj raisīt pat viena fotogrāfija no svarīga, mīļa, jautra vai pavisam ikdienišķa mirkļa dzīvē. Ikviena fotogrāfija ir daudzslāņaina, un daudzus no šiem emociju slāņiem mēs atslēdzam tikai pēc laika.


Fotogrāfijas vērtība aug ar gadiem.

Kāzu fotogrāfe Rīgā visā Latvijā

Es ticu ka fotografēšanās pieredzei vienmēr ir jābūt patīkamai, tādēļ nāku talkā ar iedrošinājumu, smaidu un jokiem, bet arī jūtu, kad ļaut notikumiem ritēt savu gaitu bez manas iejaukšanās. Skaists kadrs man ir vienlīdz svarīgs kā dokumentāls mirklis pilns ar īstām emocijām.


Manu fotogrāfiju pamatā ir mīlestība. Mīlestība pret ģimeni, draugiem, saviem četrkājainajiem mīluļiem, dabu, savu sirdsdarbu, sevi un dzīvi. Mēs katrs esam savas dzīves galvenai varonis, kurš ir pelnījis dzīvot priekpilni, garšīgi un skaisti, un es vienmēr priecājos būt daļa no šiem brīžiem.


Iepazīsti mani vairāk!

1. Man patīk pavadīt laiku dabā un nest mājās tās dārgumus - no ogām un gailenēm līdz čiekuriem un gliemežvākiem.

2. Lieli, mazi, pūkaini, zvīņaini - manī milzīgu prieku rada visi dzīvnieki.

3. Man vienlīdz labi patīk gan zinātniskā fantastika, gan kostīmfilmas.

4. Pašlaik mana mīļākā krāsa ir zeltaini olīvzaļa.

5. Es nemāku peldēt, bet esmu nirusi kopā ar instruktoru, lai satiktu bruņurupučus okeānā.

6. Bērnībā es vēlējos būt arheoloģe, modes dizainere, astronaute, rakstniece un fotogrāfe.